No to zaczynamy…

Zazwyczaj zabieram się za to dużo wcześniej, ale tym razem czekałam na Planer. Bilety już kupione, noclegi zarezerwowane, teraz pora na najprzyjemniejszą część – Plan wyjazdu ! Głównym celem naszej podróży jest wesele przyjaciół w Grenadzie. Cały weekend przeznaczamy na to spotkanie. Niemniej jednak zostaje nam jeszcze parę dni do zagospodarowania. O tym co wymyśliliśmy napiszę Wam w kolejnym poście, a dziś o tym co już mamy…

 

  1. Bilety lotnicze

Na południe Hiszpanii jest na tyle daleko, że postanowiliśmy polecieć tam samolotem.  Lotniskiem położonym najbliżej Grenady okazała się Malaga.  Poszukiwania biletów zaczęłam jakoś rok temu i zajęło mi to ok miesiąca. Początkowo szukałam z różnych lotnisk w Polsce, ale ceny lotów były bardzo wysokie.  Postanowiłam więc, poszukać lotów z innych lokalizacji i padło na Berlin. Udało się zakupić bilety za niecałe 340,00 zł od osoby, co daje nam dokładnie 1358,32 zł za rodzinę 2+2 . Cena jest bardzo korzystna, a udało nam się ją uzyskać  łącząc loty u dwóch przewoźników : Ryanair i EasyJet.

 

  1. Nocleg

Poszukiwania noclegu zajęły jeszcze więcej czasu. Noclegi na południu Hiszpanii w okresie wakacyjnym są bardzo wysokie, a my nie chcieliśmy przepłacać. Wybraliśmy dwie miejscowości: Marbella i Nerja. Obie są piękne, niedaleko Malagi i są dobrze skomunikowane z innymi miejscowościami.  Po rozeznaniu się w cenach, założyliśmy, że musimy znaleźć coś do 2500,00zł za rodzinę. Pojawiło się kilka takich miejsc, jednak ciągle nie mogliśmy zdecydować się na konkretne. Nasze niezdecydowanie wyszło nam na dobre. Pojawiła się oferta, która zachwyciła nas od razu. Nerja, dom z trzema sypialniami, patio i tarasem z widokiem na morze. Idealny, a do tego w cenie 3054,00 zł za cały dom . Więc ostateczna cena na rodzinę to 1527,25 zł. Rewelacja !

 

Na tym etapie się zatrzymaliśmy.  Koszty, który ponieśliśmy do tej pory to 2885,57 zł za naszą rodzinkę, co daje 721,39 zł za osobę. Myślę, że to całkiem przystępna cena .

Wszystkie informacje oczywiście zapisałam w Planerze Twojej Podróży.

Nie wyobrażam sobie już panowania bez niego 😉

Gdybyś Ty też chciał/a go mieć to nie zwlekaj…

W lipcu świętuję i mam dla Ciebie specjalną promocję !!!

Zakupu możesz dokonać na stronie :

Sklep

A tymczasem zapraszam na kolejny wpis, w którym opisze Ci, kolejne plany… Morze Ty też wybierzesz się w ten rejon ???

Do zobaczenia

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *