W jaki sposób sportowcy, przedsiębiorcy i inni ludzie sukcesu wznoszą swoją karierę na wyższy poziom i realizują swoje cele?

Wszystko zaczyna się w głowie.

Niektórzy mogą być mistrzami w planowaniu, a gdy trzeba działać to przychodzi stres, brak koncentracji i  pewności siebie, przez co ich wyniki nie są takie jakich oczekują.

Trening mentalny jest po to, aby wzmocnić psychikę moich klientów tak, aby była dla nich oparciem i pozwalała im osiągać co raz lepsze wyniki.

Czym jest Trening Mentalny?

Trening Mentalny to forma pracy nad rozwojem strefy psychicznej w celu rozwinięcia pełnego potencjału. Jest to trening umysłu, myśli i emocji tak aby były one wsparciem dla klienta. Jest to praca nad zmianą nawyków, poszerzeniem strefy komfortu, odrzuceniem niewspierających przekonań i wypracowaniem nawyku zwyciężania.

Trening Mentalny podnosi jakość  życia, pomaga budować pewność siebie, poprawia koncentrację i uważność oraz zwiększa wewnętrzny spokój.

Trening mentalny to szybkie efekty.

Już po pierwszych sesjach „moi” klienci zauważają znaczącą różnice! Potrafią ograniczyć paraliżujący stres, osiągają założone cele i skupiają się na obszarach o których wcześniej nie mieli pojęcia, a które wspierają ich w osiągania co raz lepszych wyników w życiu osobistym i zawodowym.

Kim jestem?

Nazywam się Dominika Gałuszka i jestem Certyfikowanym Trenerem Mentalnym, nauczycielem wychowania fizycznego ze specjalizacją z psychologii sportu, trenerem piłki ręcznej i koszykówki, instruktorem fitness i narciarstwa zjazdowego. Sport jest w moim życiu od zawsze, wiele lat trenowałam piłkę ręczną, a dzisiaj pasjonuje się sportami lotniczymi – jestem pilotem paralotni i skoczkiem spadochronowym.

Od kilku lat pracuje jako trener mentalny ze sportowcami, a także z przedsiębiorcami, osobami powracającymi na rynek pracy i innymi osobami które chcą wchodzić w swoim życiu na wyższy poziom.

Moim superwizorem jest Jakub B. Bączek – trener mentalny mistrzów świata w siatkówce, Aleksandra Zniszczoła , Roberta Lewandowskiego i wielu innych.

Jeśli chcesz podjąć ze mną współprace – proszę o kontakt.

Dominika Gałuszka

tel; 600-944-540

mail: dominika@trenerkapodrozy.pl