MentalTrip – Wyższe Ja w Czarnogórze

 

Chcesz się rozwijać, ale czujesz, że potrzebujesz do tego zmiany otoczenia?

Lubisz podróżować i poznawać nowe miejsca?

Czujesz, że mimo ciągłego rozwoju, w życiu cały czas czegoś Ci brakuje?

 • po weekendowym szkoleniu wpadasz w wir codzienności i umyka Ci to czego się nauczyłaś/eś…
 • czujesz, że chcesz poznać siebie lepiej, ale nie wiesz jak…
 • chciałbyś zajrzeć w siebie głębiej, ale duchowość pokazywana w sposób „magiczny” trochę Cię odpycha….

Zapraszamy Cię więc do wspólnej podróży w świat i wgłąb siebie!

Chcesz zrobić w końcu coś dla siebie? Odpocząć i znaleźć czas na to, aby pobyć w swoim towarzystwie? Chcesz odnaleźć swoją duchowość, rozwinąc swoją inteligencje emocjonalną, a przy okazji zobaczyć piękny kraj, który ma wiele do zaoferowania? Dołącz do nas i wybierz się z nami w podróż po najbardziej magicznych zakątkach Czarnogóry, ale także w podróż wgłąb siebie.

Najważniejszą częścią wyjazdu będą warsztaty Wyższe Ja, które poprowadzę dla Ciebie osobiście.

Jest to program stworzony przez Jakuba B Bączka – trenera mentalnego najlepszych sportowców w Polsce i na świcie.

„Osiągnięcie głębokiego spokoju i pogodzenie się z przeszłością jest możliwe, ale nie wystarczy do tego sama psychologia. Nie wystarczy też filozofia, bo dzisiejszy świat jest pełen stresorów i bezsensownych bodźców.” – JBB

Aby znaleźć na to rozwiązanie, Jakub stworzył warsztat Wyższe JA, który ma pomóc doświadczyć Ci swojej duchowości w bezpieczny i zrównoważony sposób.

Czego nauczysz się podczas warsztatów?

 • Zdobędziesz informacje w Twoim mózgu, do których nie masz dostępu… jeszcze.
 • Poznasz metody pracy ze stresem.
 • Odkryjesz autentyczność, która daje wolność, moc sprawczą i szacunek do siebie.
 • Pozbędziesz się kołowrotu negatywnych myśli.
 • Odnajdziesz integralność: ciało – emocje – rozsądna duchowość.
 • Pozbędziesz się „Mentalnych kamieni” – zbadasz ich wpływ na Twoje „dzisiaj”.
 • Poznasz warstwy Twojej tożsamości i przestrzeń na zmianę przekonań.
 • Dowiesz się jak pracować z lękiem i wstyd, by się od nich uwolnić.
 • Nauczysz się świadomej obecność w ciele, w rodzinie, w świecie…
 • Stworzysz własną „mapę” lub „przepis”, na lepsze życie.

 

Oprócz tego, każdego poranka, razem z  Natalią Dylawerską zaprosimy Cię na sesje jogi na plaży. Niektóre wieczory, również spędzimy razem, aby wysłuchać koncertów mis i gongów.

 

Poza warsztatami również nie będziemy się nudzić. Mając wieloletnie doświadczenie w podróżowaniu na własną rękę, oraz kilka wizyt w tym niezwykłym kraju, stworzyłam program, który pozwoli Ci poznać Czarnogórę i jej cudowną różnorodność. Jest to kraj, który na niewielkiej powierzchni ma morze, góry, jeziora, a do tego cudownych ludzi i wspaniałe jedzenie – wszystko to chciałabym Ci pokazać. Aby to doznanie było jeszcze bardziej pełne, zaprosiłam do współpracy ekspertow, polaków mieszkających w Czarnogórze i zajmujących się turystyką. To oni zabiorą nas na wycieczki i opowiedzą o historii i kulturze. Niezapomniane wrażenia przed nami…

 

Noclegi zaoferują nam Apartamenty Hvala w Budvie. Będziemy mieszkać w samym sercu miasta, nieopodal plaży. Apartamenty będą 2-3 osobowe, z pełnowymiarową kuchnią i własną łazienką. Wszystko wyposażone w wysokim standardzie.

 

 

TERMIN : 1-8 października 2022r

CENA : 1299 euro    999 euro/os (tylko do końca maja)

 

Cena zawiera:

 • pomoc w zakupie biletu lotniczego lub zorganizowaniu innej formy transportu
 • transfer lotnisko -hotel – lotnisko i wszystkie transfery podczas wyjazdu
 • noclegi
 • wyżywienie wymienione w programie
 • warsztaty i zajęcia wymienione w programie
 • wycieczki wymienione w programie
 • ubezpieczenie
 • Planer Twojej Podróży

 

Cena nie zawiera:

 • dojazdu do Czarnogóry (loty od ok 100 zł)
 • wyżywienia poza programem

 

Plan wyjazdu:

 

1 pażdziernika

Odbierzemy Cię z lotniska, abyś od samego początku czuł się zaopiekowany/zaopiekowana.

Pomożemy kupić kartę SIM i odprowadzimy do jednego z naszych apartamentów w Budvie.

Po zameldowaniu, każdy/każda z nas będzie mieć czas wolny na poznanie okolicy, zrobienie zakupów, lub udanie się na smaczny obiad czy kolacje.

18.00 Spotkanie integracyjne na plaży

 

2 października

8.00 Poranna joga na plaży

9.00 Wspólne śniadanie

10.00 – 18.00 Wycieczka śladami Njegosa na dach Czarnogóry

Zaczniemy od zwiedzania Kotoru – miasta wizytówki Zatoki Kotorskiej. Następnie wybierzemy się na piękną trasę widokową P1, która dostarczy nam zarówno niezapomnianych wrażeń, jak i wspaniałych widoków.  Po pokonaniu 25 serpentyn dotrzemy na tytułowy Dach Czarnogóry, czyli do Mauzoleum Njegosa. To najwyżej położone mauzoleum, w Europie – widoki zapierają dech w piersiach. Następnie zjedziemy do pięknej, malutkiej miejscowości Njegusi , leżącej u podnóża gór Lovocen. Tutaj zjemy pyszny lokalny lunch. Kiedy głód zostanie zaspokojony, ruszymy w dalszą trasę do Cetinje – historycznej stolicy Czarnogóry. W mieście wybierzemy się na spacer i wypijemy kawę, a następnie udamy się w drogę powrotną do Budvy

19.00  Nurkowanie #1 – Autentyczność

 

3 października

8.00 Poranna joga na plaży

9.30 Wspólne śniadanie

11.00 Nurkowanie #2 – Narracje

15.00 Czas wolny – Poniedziałek to będzie dzień, kiedy z samego rana zaproponuje Ci pobycie z „Twoją ciszą”. Jeśli poczujesz gotowość do włączenia się w to doświadczenie, poproszę Cię o wyłączenie telefonu i o nierozmawianie z nikim przez cały dzień, aż do jutrzejszej  porannej sesji jogi.  Czas wolny będzie najważniejszym czasem tego dnia, bo nie będą wtedy zaplanowane żadne aktywności. Chciałabym, abyś nie czytał/czytała w tym czasie książek, nie słuchała muzyki… Chcę, żeby to był dzień całkowitego skupienia się na sobie i na sygnałach, które wysyła nam nasze ciało.  Czas na ciszę. Możesz wybrać się na spacer, poleżeć na plaży albo zostać w miejscu w którym czujesz się dobrze…

20.00 Wieczorny koncert mis i gongów

 

4 października

8.00 Poranna joga na plaży

9.30 Wspólne śniadanie

11.00 Nurkowanie #3 – Lęk

14.00 Wycieczka Tuk-Tukami wokół Zatoki Kotorskiej

Przejedziemy przez malownicze wybrzeże od Kotoru przez Pranj, Verige, aż do Portu Montenegro w Tivacie. Podczas zwiedzania przewodnik opowie nam wiele ciekawych historii o tym malowniczym miejscu.

16.00 – 18.00 Czas wolny na spacer i posiłek  w Kotorze.

18.30 Powrót do Budvy

20.00 Wieczorny koncert mis i gongów

 

5 października

8.00 Poranna joga na plaży

9.30 Śniadanie

10.30 – 17.00 Rejs po Zatoce Kotorskiej.

Samochodami dojedziemy do portu w Kotorze, gdzie rozpocznie się nasza wycieczka. W czasie rejsu przewodnik opowie nam o historii zatoki, a my w tym czasie dopłyniemy na Wyspę Matki Boskiej Skalnej – która jest pewnego rodzaju symbolem Boki Kotorskiej.  Na wyspie udamy się na spacer z przewodnikiem, aby dowiedzieć się jak najwięcej o tym urokliwym miejscu. Po powrocie na łódkę popłyniemy w dalszą trasę, z przerwą na kąpiel we wciąż jeszcze ciepłych wodach Adriatyku. Następnie przypłyniemy do zachwycającego Perastu, położonego tuż nas brzegiem zatoki. Pospacerujemy po ciasnych uliczkach miasteczka i będziemy mieć możliwość, aby zrobić sobie przerwę na kawę. Kolejnym punktem naszej wycieczki będzie przepięknie położona restauracja w miejscowości Prcanj.  Tutaj zjemy lunch, będziemy mieć czas na odpoczynek, a dla chętnych na ponowną kąpiel. Najedzeni i wypoczęci udamy się w drogę powrotną do Kotoru.

18.00 Nurkowanie #4  – Adaptacje

 

6 października

8.00 Poranna joga na plaży

9.30 -20.00 Wycieczka nas jezioro Szkoderskie

Pierwszym naszym przystankiem będzie punkt widokowy, z którego będziemy mogli podziwiać wyspę Sveti Stefan. Następnie udamy się na śniadanie  w cudownej lokalnej winnicy, gdzie właściciele ugoszczą nas tym wszystkim co sami wyhodowali. Po śniadaniu w pięknych okolicznościach przyrody wykonamy pierwszą część dzisiejszego warsztatu –  Nurkowanie # 5 –Kamienie. Następnie zatrzymamy się w miasteczku położonym  nad jeziorem Szkoderskim , gdzie będziemy mogli pospacerować, kupić piękne rękodzieło , posiedzieć  na jeziorem, a jeśli widoczność pozwoli to również podziwiać szczyty gór przeklętych.  Następnie udamy się w dalszą drogę, aby dotrzeć na piękny punkt widokowy, z którego rozpościera się panorama jeziora Szkoderskiego.  W tym malowniczym miejscu położona jest niewielka restauracyjka, która ugości nas lokalnymi wędlinami, serami, oliwkami, a także winem i sokiem swojej roboty. To tutaj zakończymy nasze nurkowanie, zostawimy nasze kamienie i udamy się w drogę powrotną do Budvy, po drodze odwiedzając jeszcze dwa klimatyczne miejsca.  Wycieczkę zakończymy w kolejnej winnicy, tym razem nieopodal Budvy. Będziemy mieć tu możliwość , aby zjeść wyjątkową, lokalną kolacje z niesamowitym widokiem na Adriatyk.

To będzie piękny dzień z najlepszym możliwym zakończeniem.

 

7 października

8.00 Poranna joga na plaży

9.30 Wspólne śniadanie

11.00 Nurkowanie #6 – Mury duchowości

15.00 Czas wolny – zwiedzanie Budvy, odpoczynek na plaży, dla chętnych wycieczka na krótką trasę wspinaczkową w Kotorze.

20.00 Wieczorny koncert mis i gongów

 

8 października

9.30 Śniadanie

Czas wolny i wyjazd na lotnisko (w zależności od godziny lotu)

 

Będziemy tam z Wami:

Dominika Gałuszka – matka, żona, trener mentalny, przedsiębiorca i podróżnik. Autorka książkowego „Planera Twojej Podróży” i kursu online „Jak samodzielnie zaplanować swoją podróż”.  W tematyce podróży prowadzi blog i konto na IG – Trenerka Podróży. Od wielu lat zakochana w rozwoju osobistym. Ukończyła studia na AWF Kraków, pisząc prace magisterską z psychologi sportu. Ukończyła Akademię Trenerów Mentalnych oraz Szkołę Liderów u Jakuba B. Bączka, Akademię Techniki Transformacji, szkolenia z zakresu: techniki uwalniania, komunikacji, wystąpień publicznych, lidershipu, asertywności, budowania swojej wewnętrznej siły, budowania pewności siebie, zarządzania sobą w czasie, świadomego wychowania dzieci i wiele, wiele innych. Jest autorką podcastu „Trening mentalny na co dzień” oraz instagrama Trenerka Mentalna. Pracuje w zawodzie trenera mentalnego z drużynami sportowymi, jak i również z osobami indywidualnymi podczas sesji 1:1. Dziś chce połączyć obie swoje pasje i pokazywać Wam świat, zarówno ten wewnętrzny, jak i ten zewnętrzny

 

Natalia Dylawerska – Jest nauczycielką hatha jogi, uzdrowicielką dźwięku, certyfikowaną Mistrzynią Gongu i naukowczynią MEM Gong Yoga kriya design. Studiowała uzdrawianie dźwiękiem i terapię dźwiękiem misami tybetańskimi w Akademii Petera Hessa (Polska/Niemcy).Następnie uczyła się sztuki gry na gongu od Mistrza Gongu Dona Conreaux i Gongmuse Mojca Malek. Studiowała również  MEM Gong Jogę holistycznego rezonansu u Petry Trtnik i Tima Byforda. O sobie mówi: „Moim zamiarem jest podzielenie się z wami tym, jak nasz umysł i ciało rezonują z częstotliwością i wibracjami dźwięku oraz jak możemy wykorzystać tę energię, aby uwolnić to, co już nie jest potrzebne, zrelaksować się i przywrócić nasz naturalny stan istnienia. Pragnę podzielić się z Wami moją pasją do pamiętania o naszej nieskończonej naturze i połączeniu z duchem. To poprzez dźwięk gongów i mis do śpiewania szerzę miłość, daję ludziom bezwarunkową obecność i upoważniam ich do ucieleśnienia swojej prawdziwej Jaźni i życia zgodnie z celem.”

 

Hvala.pl – autorzy największego bloga o Czarnogórze i Agencji Turystycznej  mającej status Tour Operatora. Posiadają wszystkie niezbędne licencje, pozwolenia i gwarancje, aby móc organizować wyjazdy i wycieczki bez ograniczeń.

Natalia – Doświadczenie w pracy z ludźmi zdobywała przez lata pracując przy organizacji eventów, animacji czasu wolnego i sprzedaży. Pracę w turystyce zaczynała w basenie Morza Śródziemnego głównie w krajach Półwyspu Iberyjskiego, po czym trafiła na Bałkany. Dostrzegając olbrzymi potencjał w Czarnogórze postanowiła właśnie ten kraj przybliżyć swoim rodakom. Jako założycielka bloga jest z czytelnikami od samego początku. Wraz z rozwojem bloga i firmy, realizuje się w tworzeniu nowych usług i treści. Odpowiada za marketing i social mediami.

Jędrzej – Związany z branżą turystyczną od kilku lat, zdobywał doświadczenie jako pilot, przewodnik i rezydent w Europie oraz Afryce. Od młodzieńczych lat pasjonował się krajami Półwyspu Bałkańskiego i m.in. to wpłynęło na wybór dość niszowych studiów tj. filologii południowosłowiańskiej, której został magistrem. Posługuje się językami krajów bałkańskich, ale tak naprawdę to prawdziwa pasja do tych terenów powoduje, że jak mało kto potrafi znaleźć wspólny język z lokalnymi mieszkańcami. Dołączył do bloga w 2019. W roku 2020 uzyskał licencję przewodnika w Czarnogórze (numer licencji: 1512).

 

 

Zgłoszenia przyjmujemy drogą mailową pod adresem dominika@trenerkapodrozy.pl

*organizator zastrzega sobie prawo wcześniejszego zakończenia sprzedaży, ze względu na ograniczoną ilość miejsc

**impreza odbędzie się przy min. 8 uczestnikach

***organizator zastrzega sobie prawo do zmian w programie